Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0223
Dostupnosť: Skladom
38.39€
Bez DPH: 31.99€

Stropné LED svietidlá Asalite s krytím IP54 sú ideálne pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vďaka vysokému krytiu IP ich možno použiť vo vlhkom a chladnom prostredí.

Číslo za výrobkami s ochranou IP, v tomto prípade (IP54), označuje ochranu proti prachu a druhé ochranu proti vode.
Asalite LED stropné svietidlo 36W 3000K / 4000K / 6500K môže okrem výkonu 36W dosiahnuť svietivosť 3600 lumenov. Dokáže osvetliť priestor do 120 stupňov, čím je optimálnou voľbou pre osvetlenie napr. (kúpeľne, schodiská, dvory, terasy, parkoviská a pod.). Produkt je navrhnutý na zapnutie a vypnutie 12 500x.

Pokiaľ ide o energetickú účinnosť, stropné svietidlá Asalite LED s hodnotením „F“ ponúkajú nielen ekologickú spotrebu energie, ale sú schopné aj dlhej životnosti až 25 000 hodín, na čo sa vzťahuje 2-ročná záruka výrobcu.
Okrem všestrannej funkčnosti sa stropné LED svietidlá Asalite s exkluzívnym vzhľadom vyznačujú spoľahlivou kvalitou. Montáž je rýchla a jednoduchá. Po výbere optimálneho umiestnenia vložte hmoždinku do otvoru vyvŕtaného v stene, potom pripevnite kovovú podložku pomocou skrutiek a potom zacvaknite žiarovku na miesto. Tri teploty farieb je možné meniť pomocou tlačidla na boku.

Zapojenie sa odporúča len s odpojenou poistkou. Uvedenie do prevádzky môže vykonať iba odborník, pretože akákoľvek operácia so zapnutým napájaním môže viesť k úrazu elektrickým prúdom!
Potom už len stačí znova zapnúť napájanie a môže sa rozsvietiť stropné svietidlo, ktoré svetlom zakryje vybranú miestnosť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie