Kategórie

LED žiarovky, LED panely, LED trubice a LED reflektory za vynikajúce ceny Do každej domácnosti, ako aj do každej kancelárie a obchodu ponúka Náš internetový obchod LED technológie za čo najlepšie ceny. Ponúkame Vám LED technológie do domácností ako aj na profesionálne a priemyselné požitie. LED technológia ponúka nízku spotrebu elektrickej energie – 8 až 10x nižšia oproti štandardným žiarovkám. Výmenou LED osvetlenia vo Vašej domácnosti znížite si náklady na osvetlenie až o 80%.

Máte v domácnosti 15 klasických žiaroviek s príkonom 60 W a s každou z nich svietite priemerne 2 hodiny denne? V tom prípade môžete prechodom na LED žiarovky znížiť výdaje na elektrinu o 100.- Eur ročne. Klasická žiarovka spotrebuje 95-98 % elektriny na výrobu tepla, len 2-5 % je použitých na vytvorenie svetla. Naopak LED žiarovka využije plných 75-85 % na vytvorenie svetla. Z tohoto dôvodu spotrebuje menej elektriny pri zachovaní rovnakej svietivosti.

Výhody LED žiaroviek:

Nižšia spotreba energie – LED žiarovky sa radia do energetickej triedy A, keďže klasické žiarovky spadajú do triedy E – G

Dlhá životnosť žiarovky LED žiarovka svieti ihneď naplno (na rozdiel od úspornej žiarovky) Je možné používať stmievanie (nedokáže to každá žiarovka, musí to byť označené na obale)

Odolnejší voči nárazom Nezahrieva sa ako klasické žiarovky Nie sú citlivé na rozsvietenie/zhasnutie

Neobsahujú ortuť LED žiarovky nevyžarujú ultrafialové ani infračervené žiarenie Na rozdiel od úsporných žiaroviek sa u LED žiaroviek starnutím neznižuje ich jas

Balenie - Doručenie Používame len krabice, ktoré už boli raz využité. Ako výplňový materiál využívame to, čo už bolo raz použité.

 

Požiadavku na projekt prosím zašlite na túto emailovú adresu: objednavky@gtled.sk