Kategórie

Aigostar BV bola založená v roku 2014, poskytuje plné spektrum osvetlenie pod jednou strechou v neustále sa meniacom trhu.


Airfal vyrába priemyselné osvetlenie vysokej technickej špecifikácie, vodotesné svietidlá, svietidlá do extrémnych podmienok: ATEX svetlá, technické a bytové svietidlá a svietidlá s využitím najnovšej technológie LED. Spoločnosť Airfal vyváža svoje výrobky do viac ako 40 krajín sveta.

Katalog


Značka ECOLITE ponúka širokú škálu LED svietidiel s využitím v domácnosti ale aj v priemysle, LED svetelné zdroje, žiarivkové svietidlá, žiarivkové zdroje, reflektory a elektromateriál.

Katalog


ELMARK je medzinárodná značka pre nízkonapäťové elektrické zariadenia a materiály, vonkajšie a vnútorné osvetlenie, ktorá prináša vysokú kvalitu za konkurenčné ceny, efektívnosť a flexibilné logistické riešenia. Vyvážené portfólio ELMARK spĺňa všetky európske zákony a normy, je k nemu vypracovaná rozsiahla technická dokumentácia a ponúka 7-ročnú medzinárodnú záruku.

KatalogFILUX je značka v neustálom vývoji a zlepšovaní v oblasti energetickej účinnosti, ktorá sa špecializuje na LED osvetlenie,

a je súčasťou skupiny Fit-3 s viac ako 25-ročnými skúsenosťami a plným nasadením v sektore služieb. 

Vnútorné, vonkajšie a priemyselné osvetlenie okrem iného, špičkové technológie, osobné poradenstvo a nespornú kvalitu a konkurencieschopné ceny.

Katalog


GT LED Lighting je výrobcom, distribútorom a inštalatérom LED svietidiel. GT LED je súčasťou skupiny Green Plan Energy Group,

popredného poskytovateľa riešení v oblasti obnoviteľných a zelených energií v Maďarsku av regióne strednej Európy.


Lumines Lighting hliníkové profily sú ideálne montážne profily pre LED pásikov.

Svojim minimalistickým a moderným dizajnom môžu byť použité nielen ako osvetľovacie prvky, ale aj ako dekorácia.

Výber vhodnej zliatiny hliníka výrazne zlepšuje odvádzanie tepla produkovaného LED diódami a tým predlžuje životnosť LED pásov.

Katalog


LUXIONA Poľsko je súčasťou španielskej skupiny LUXIONA, ktorá už viac ako 80 rokov úspešne pôsobí na medzinárodnom trhu osvetľovacieho priemyslu.

                                               Recenzie

                                                ProduktyNa trhu domácich potrieb a klimatizačných zariadení Midea, založená v roku 1968, sa stala najväčším svetovým výrobcom. Vďaka 40 ročnému neustálemu rozvoju v roku 2011 jeho tržby dosiahli výšku 22 miliárd dolárov. V dôsledku toho vytvoril 150.000 pracovných miest v Číne a v iných krajinách na celom svete.


Spoločnosť NEDES, s.r.o. bola založená v roku 2011 a špecializuje sa na výrobu a distribúciu produktov svojej značky NEDES. Hlavným cieľom a filozofiou spoločnosti NEDES je vyvíjať špičkové výrobky s najvyššou kvalitou, funkčnosťou a dizajnom.


Katalog.


Perfand LED svietidlá, vedľa unikátny a moderný dizajn, sa vyznačujú energetickou účinnosťou - spájajú nízky príkon s vysokým svetelným výkonom, ktorý sa prenáša priamo do ochrany životného prostredia.

Katalog
Za 24 ročnou značkou RÁBALUX stojí firemná skupina disponujúca so stabilným finančným zázemím a medzinárodnými prevádzkovými skúsenosťami. Popri lampových telesách, ktoré sú určené pre použitie pre obyvateľov, značka RÁBALUX je aj ohľadom klasických a energeticky úsporných svetelných zdrojoch synonymom spoľahlivosti a optimálneho pomeru cena-kvalita.

Katalog