Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0169
Dostupnosť: Skladom
16.56€
Bez DPH: 13.80€

Charakteristika produktu:

 Výkon  3W
 Zdroj svetla  3W CREE LED / 2x red SMD LED
 Maximálny svetelný tok  200 lumen
 Akumlator   1 x 14650 Li-ion (1200mAh)
 Doba nabíjania  2,5 hodin
 Ochrana  IPX7
 Životnosť  100000 h
 Material  PC
 Dosvit  60m
 Rozmery  60 x 40 x 35mm

 

 

Produkty značky Asalite sa vyznačujú vysokou kvalitou a použitím materiálov, ako aj dlhodobou spoľahlivosťou. Pri ich dizajne zohrala kľúčovú úlohu praktickosť a široká využiteľnosť vďaka ich viacerým funkciám.
Asalite Rechargeable 3W LED Headlamp je päťfunkčné svietidlo napájané 3W extra jasnou CREE LED a dvoma červenými SMD LED. Vďaka tomu prvému poskytuje maximálna funkcia extrémne vysoký jas 200 lumenov. Okrem toho má výrobok energeticky úsporný jas a režim blikania. LED diódy SMD ovládajú dve funkcie červeného svetla, jednu blikajúcu a jednu svietiacu.
Jeho sofistikovaný a zároveň odolný dizajn je sám o sebe zárukou dlhej životnosti. Tieto vlastnosti predurčujú široké možnosti využitia. Čelovka je vybavená veľmi praktickým pohybovým senzorom, ktorý umožňuje zapnutie a vypnutie produktu bez dotyku. Je to skvelá pomôcka pre tých, ktorí pracujú na rebríkoch, lešení, stĺpoch alebo v úzkych inštalačných kanáloch. Senzorická aktivácia sa vyhne hľadaniu nešikovného spínacieho tlačidla špinavými rukami.
Nabíjateľná 3W LED čelovka Asalite vyžaruje svetlo na vzdialenosť 60 metrov a vydrží až 10 hodín v tradičnom režime osvetlenia a až 20 hodín v červenom.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie