Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0250
Dostupnosť: Skladom
39.90€
Bez DPH: 33.25€

Vďaka neoslnivému typu UGR> 19 dokážu zabezpečiť bezproblémovú prácu aj v ambulanciách a oddeleniach.

Asalite Premium LED Panel BackLit s LED svetelnými zdrojmi je dlhodobým riešením pre rovnomerné, estetické a oku lahodiace osvetlenie interiéru vďaka svojim kvalitným, spoľahlivým LED čipom a svetovo uznávanému meniču LIFUD NON-FLICKER.
25W Asalite LED panel poskytuje jas 4000 lúmenov pri uhle 120. Spotreba svetla je 160 lumenov / watt. Vďaka rýchlemu prepínaču použitému na uvedenie do prevádzky ho možno rýchlo zapnúť. 
Energeticky účinné panely s hodnotením „C“ ponúkajú ekologicky efektívnu spotrebu energie a dlhú životnosť až 25 000 hodín. Spoľahlivá prevádzka je podporená päťročnou zárukou výrobcu. LED panely Asalite 120x30cm je možné namontovať do podhľadu, do zvýšeného rámu a závesného riešenia (drôt).
Ich montáž je možné prakticky podľa potreby vyriešiť pomocou pérového uchytenia v rovine sadrokartónu pomocou ich závesnej sady pre montáž do podhľadu pomocou posuvného hliníkového rámu. Výrobok sa skladá z hliníkového rámu, akrylátového difúzneho plechu, hliníkovej dosky plošných spojov + 2835 LED čipov + šošoviek, základnej kovovej vaničky, 650mAh LIFUD NON-FLICKER drivera. Hliníkový rám zaisťuje správny odvod tepla, čím zabraňuje prehrievaniu LED čipov. Vďaka akrylovej difúznej fólii materiál výrobku počas používania nežltne, a tak poskytuje rovnomerný jas. Keďže sa odporúča aj na každodenné použitie, odporúčame výrobok na osvetlenie hotelov, škôl, administratívnych budov, nemocníc, zasadačiek a verejných inštitúcií.
LED panely smie inštalovať len odborník, elektrikár bez napätia!

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie