Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0219
Dostupnosť: Skladom
22.14€
Bez DPH: 18.45€

Nástenné LED svietidlá Asalite s krytím IP54 sú vynikajúce pre vonkajšie aj vnútorné použitie. Vďaka vysokému krytiu IP ich možno použiť vo vlhkom a chladnom prostredí.
Číslo za výrobkami s ochranou IP, v tomto prípade (IP54), označuje ochranu proti prachu a druhé ochranu proti vode.
Senzorová nástenná lampa Asalite LED 15W 4000K môže okrem výkonu 15W dosiahnuť aj svietivosť 1400 lúmenov. Dokáže osvetliť priestor v uhle 140 stupňov, čo z neho robí optimálnu voľbu pre osvetlenie vonkajších priestorov (nádvoria, terasy, parkoviská atď.).

Snímač pohybu má za následok mimoriadne efektívne využitie, pretože nástenné svietidlo sa skutočne aktivuje len vtedy, keď zaznamená pohyb. Keďže je produkt navrhnutý na zapnutie a vypnutie 12 500x, táto funkcia neskracuje jeho životnosť. Vďaka svojej energetickej triede „F“ sú produkty dobrou voľbou pri ekologickom prístupe k životnému prostrediu.

Nástenné svietidlá Asalite LED majú životnosť až 25 000 prevádzkových hodín a sú podporované 2-ročnou zárukou výrobcu.

Montáž svietidla je rýchla a jednoduchá. Po výbere optimálneho miesta vložte hmoždinku do otvoru vyvŕtaného v stene a potom zaistite výrobok skrutkami. Nasleduje elektroinštalácia, ktorá sa odporúča len s odpojenou poistkou. Uvedenie do prevádzky môže vykonať iba odborník, pretože akákoľvek operácia so zapnutým napájaním môže viesť k úrazu elektrickým prúdom!
Stačí znova zapnúť napájanie a nástenná lampa sa môže rozsvietiť a zakryť svetlom vybranú miestnosť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie