Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0170
Dostupnosť: Skladom
26.49€
Bez DPH: 22.08€

Charakteristika produktu:

 Výkon  6W
 Zdroj svetla

 COB LED

 Maximálny svetelný tok  550 lumen
 Akumlator 

 1 x 18650 Li-ion / 3,7 V (2000 mAh)

 Hmotnosť  175
 Ochrana  IPx5
 Životnosť  100000 h
 Material  kov ABS+TPE 
 Dosvit  10m
 Rozmery  33x151x45mm / 33x270x45mm

 

 

Produkty značky Asalite sa vyznačujú vysokou kvalitou a použitím materiálov, ako aj dlhodobou spoľahlivosťou. Pri ich dizajne zohrala kľúčovú úlohu praktickosť a široká využiteľnosť vďaka ich viacerým funkciám.
Dobíjacie pracovné svetlo Asalite 6W + 1W LED s rotačnou hlavou odolné voči oleju je dokonalým príkladom dizajnových inovácií Asalite. Poháňa ho 6W extra jasná COB LED a 1W SMD LED.

Jeho sofistikovaný a zároveň odolný dizajn je sám o sebe zárukou dlhej životnosti. Produkt je schopný vykonávať sedem funkcií.

Keď je nastavený na režim reflektora, môže byť nastavený na tri rôzne biele farby a je schopný svietiť v normálnom režime a blikať v červenom svetle. Funkcia smerového svetla umožňuje sústredené osvetlenie konkrétneho cieľa, čo je možné aj pri dvoch rôznych jasoch. Stlačením a podržaním prepínate medzi režimami. Pre vypnutie stlačte tlačidlo znova.

Praktické je aj to, že úzko riešený povrch pracovného svetla Asalite Rechargeable 6W + 1W LED odolného voči oleju umožňuje osvetliť aj úzke miesta.

Tieto vlastnosti predurčujú široké možnosti využitia. Vďaka prevedeniu odolnému voči olejom sa výrazne predĺžila životnosť výrobku.

Magnetický dizajn a háčik na vrchu lampy uľahčujú jej umiestnenie. 

Jeho nízka hmotnosť je daná špeciálnym hliníkom používaným pri výrobe lietadiel. Kryt ABS + TPE uľahčuje čistenie a je odolný voči olejom.

Preto sa odporúča pre automechanikov, dielne a pre tých, ktorí počas používania vystavujú svietidlo odolným nečistotám.
Dobíjacie pracovné svetlo Asalite 6W + 1W LED odolné voči oleju je schopné poskytnúť výnimočne vysoký jas 550 lúmenov.

Vďaka extrémne silnej batérii môže byť jeho prevádzková doba až 35 hodín.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie