Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0242
Dostupnosť: Skladom
29.68€
Bez DPH: 24.74€

Charakteristika produktu:

 Výkon  4,5W
 Zdroj svetla

 3W COB OSRAM LED / 9 x 0,5W   SMD LED / 5 x 0,5W UV LED

 Maximálny svetelný tok  350 lumen
 Akumlator 

 1 x 18650 Li-ion / 3,7 V (2200 mAh)

 Ochrana  IPx6
 Životnosť  100000 h
 Material  PC 
 Dosvit  100m
 Rozmery  90 x 135mm

 

 

Produkty s logom Premium Asalite Quality sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou a použitím materiálov, ako aj dlhodobou spoľahlivosťou a sú mimoriadne inovatívne z hľadiska funkčnosti.
Bezdrôtová kempingová lampa + pasca na hmyz Asalite sa odporúča pre širokú škálu aplikácií vďaka svojim piatim rôznym funkciám. Smerový režim umožňuje zaostrené osvetlenie konkrétneho cieľa a širokú osvetľovaciu plochu možno použiť v dvoch rôznych jasoch. Ďalšou užitočnou funkciou je SOS režim, ktorý dokáže pomôcť v neočakávaných situáciách.


Vďaka overenej účinnosti piatej funkcie pasce na hmyz je Asalite Camping Lamp + Pasca na hmyz veľmi obľúbená aj u turistov, rybárov a poľovníkov na domáce použitie. Keďže pri dizajne svietidla hrala kľúčovú rolu praktickosť, mimoriadne ľahko sa čistí, keďže jeho povrch je umývateľný.


Vďaka vstavanej funkcii Power Bank môžete dokonca nabíjať svoj mobilný telefón z rozhrania Asalite Cordless Camping Lamp + Pasca na hmyz. Háčiky na hornej strane produktu uľahčujú umiestnenie produktu.


Svietidlo má maximálny jas až 350 lumenov a má dosah 100 metrov v režime smerového svetla. Vďaka silnej kapacite batérie dokáže dosiahnuť až 16 hodín prevádzky.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie