Kategórie
Kód produktu: DGZG-0G
Dostupnosť: Skladom
32.59€
Bez DPH: 27.16€

Stolná lampa Baseus

Svietidlo Baseus má automaticky nastaviteľný jas. Vďaka praktickému dizajnu lampa osvetlí väčší priestor a jej teplá farba je príjemná na pohľad. Pri jeho svetle tak môžete pohodlne čítať knihy alebo pracovať.

Inteligentná distribúcia svetla

Svietidlo má inteligentné čipy, ktoré automaticky nastavujú potrebné množstvo svetla. Ak v miestnosti nie je dostatok svetla, DGZG-0G zvýši jas na pohodlnú prácu. Na druhej strane, ak ste v dobre osvetlenej miestnosti, lampa zníži množstvo svetla. Okrem toho má lampa funkciu zapamätania si predtým nastaveného režimu.

Praktické

Lampa distribuuje svetlo v obdĺžnikovom tvare, takže osvetľuje len váš stôl. Farba svetla sa podobá dennému svetlu a nespôsobuje nepríjemné pocity pre vaše oči, takže si môžete pohodlne čítať svoju obľúbenú knihu. Okrem toho vás DGZG-0G môže sprevádzať aj pri kreslení. Farba svetla robí farby vašich kresieb živšími. Lampa má tiež funkciu otáčania o 180°, takže si môžete nastaviť jej uhol podľa svojich potrieb.

Kompaktné

Podstavec lampy je malý, takže na stole nezaberie veľa miesta, a jej minimalistický dizajn z nej urobí jedinečnú ozdobu moderného interiéru. Lampu môžete umiestniť aj do spálne, kancelárie atď. DGZG-0G má skladací dizajn, takže ho môžete ľahko vložiť do kufra a vziať so sebou na výlet. Lampa je bezdrôtová, takže ju môžete používať kdekoľvek chcete.

3 teploty farieb

Teplota farby lampy sa pohybuje od 3000 K do 6000 K, takže si môžete nastaviť jej farbu podľa svojich potrieb. Pri každodenných činnostiach sa vám bude hodiť biele svetlo lampy (6000 K). Keď chcete čítať knihu, bielo-žltá farba bude tá správna (4500 K). Pri práci pred počítačom je najvhodnejšou farbou jasné teplé svetlo (3000 K). Ak chcete nastaviť teplotu farieb lampy, stačí podržať bod na dotykovom paneli lampy.

2200mAh batéria

Prevádzkový čas zariadenia je približne 13 hodín (slabé svetlo) alebo 3 hodiny (silné svetlo). Napájanie zariadenia môžete obnoviť pomocou kábla USB-C, ktorý je súčasťou balenia.

Minimalistický dizajn

Lampa má 32 LED guličiek, ktoré rovnomerne rozdeľujú svetlo. Na základni lampy sa nachádza dotykový panel, pomocou ktorého môžete ovládať teplotu farieb zariadenia. Pevná protišmyková základňa zaručuje stabilitu a hliníkový plášť dodáva lampe elegantný vzhľad. Okrem toho je lampa k dispozícii v bielej a sivej farbe, takže si každý môže vybrať niečo pre seba.

Špecifikácia

Výrobca

Baseus

Model

DGZG-0G

Materiál

ABS + PC + hliníková zliatina

Farba

Sivá

Vstupné napätie

DC 5V

Výkon

5W (max.)

Zdroj svetla

LED

Počet LED korálikov

32 kusov

Index vykresľovania farieb

Ra ≥95

Kapacita batérie

2200mAh

Teplota farieb

6000K - 4000K - 3000K

Pracovná teplota

-10°C ~ 40°C

Hmotnosť

555g

Čas nabíjania

cca 3 hodiny

Čas prevádzky

13 hodín (pri slabom osvetlení), 3 hodiny (pri silnom osvetlení)

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie