Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0197
Dostupnosť: Skladom
48.59€
Bez DPH: 40.49€

Stropné LED svietidlo Asalite s LED svetelnými zdrojmi je dekoratívnym a dlhotrvajúcim riešením pre rovnomerné, estetické a oku lahodiace osvetlenie Vášho domova vďaka kvalitným a spoľahlivým LED čipom a napájaču, ako aj svojmu modernému hranatému tvaru a tienidlu s hviezdicovým vzorom.

Farebná teplota aj jas stropných svietidiel CCT (zmena farebnej teploty) sú plynule meniteľné a možno ich nastaviť medzi 3000 K a 6500 K s pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia, a to pohodlne aj z kresla.

72W stropné svietidlo Asalite LED poskytuje nadtrhový priemer jasu 5000 lúmenov pri uhle 120 stupňov, čo zodpovedá 350W konvenčnému svetelnému zdroju.

Energeticky úsporné stropné svietidlá Asalite LED s hodnotením „A“ ponúkajú nielen ekologicky efektívnu spotrebu energie, ale majú aj dlhú životnosť až 25 000 prevádzkových hodín, čo výrazne prispieva k zachovaniu podmienok prostredia potrebných pre trvalo udržateľný rozvoj. Spoľahlivú prevádzku zabezpečuje dvojročná záruka výrobcu.

Okrem všestrannej funkčnosti sa stropné LED svietidlá Asalite s exkluzívnym vzhľadom vyznačujú spoľahlivou kvalitou. Montáž svietidla je jednoduchá. Po výbere optimálneho miesta je potrebné umiestniť tri hmoždinky do otvoru vyvŕtaného v strope a potom je možné výrobok upevniť pomocou skrutiek.
Nasleduje elektroinštalácia, ktorá sa odporúča len pri vypnutej poistke.Ak nie ste oboznámení so zapojením výrobku, obráťte sa na elektrikára. Potom už len stačí znova zapnúť napájanie a môže sa rozsvietiť stropné svietidlo, ktoré svetlom zakryje vybranú miestnosť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie