Kategórie
Výrobca: Asalite
Kód produktu: ASAL0193
Dostupnosť: Skladom
30.94€
Bez DPH: 25.78€

Stropné LED svietidlo Asalite s LED svetelnými zdrojmi je dekoratívne a dlhotrvajúce riešenie pre rovnomerné, estetické a oku lahodiace osvetlenie vo Vašej domácnosti, a to vďaka kvalitným a spoľahlivým LED čipom a meniču, ako aj modernému tvaru diamantu a tienidla s hviezdicovým vzorom. Farebnú teplotu a jas stropných svietidiel CCT (change color temperature) možno plynule nastavovať medzi 3000 K a 6500 K pomocou diaľkového ovládača, ktorý je súčasťou balenia, a to pohodlne aj z kresla.

48W stropné svietidlo Asalite LED poskytuje nadtrhový priemerný jas 3 400 lúmenov pri uhle 120 W, čo zodpovedá 200 W konvenčnému svetelnému zdroju.
Pokiaľ ide o energetickú účinnosť, stropné LED svietidlá Asalite s hodnotením „A“ ponúkajú nielen ekologickú spotrebu energie, ale sú schopné aj dlhej životnosti až 25 000 hodín. Spoľahlivá prevádzka je podporená dvojročnou zárukou výrobcu.

Okrem všestrannej funkčnosti sa stropné LED svietidlá Asalite s exkluzívnym vzhľadom vyznačujú spoľahlivou kvalitou. Montáž svietidla je jednoduchá. Po výbere optimálneho miesta je potrebné umiestniť tri hmoždinky do otvoru vyvŕtaného v strope a potom je možné výrobok upevniť pomocou skrutiek.
Nasleduje elektroinštalácia, ktorá sa odporúča len pri vypnutej poistke.Ak nie ste oboznámení so zapojením výrobku, obráťte sa na elektrikára. Potom už len stačí znova zapnúť napájanie a môže sa rozsvietiť stropné svietidlo, ktoré svetlom zakryje vybranú miestnosť.

Napísať recenziu

Prosím prihláste sa alebo zaregistrujte pre pridanie recenzie