Aigostar BV bola založená v roku 2014, poskytuje plné spektrum osvetlenie pod jednou strechou v neustále sa meniacom trhu.


ELMARK je medzinárodná značka pre nízkonapäťové elektrické zariadenia a materiály, vonkajšie a vnútorné osvetlenie, ktorá prináša vysokú kvalitu za konkurenčné ceny, efektívnosť a flexibilné logistické riešenia. Vyvážené portfólio ELMARK spĺňa všetky európske zákony a normy, je k nemu vypracovaná rozsiahla technická dokumentácia a ponúka 7-ročnú medzinárodnú záruku.


Veľkoobchod so svietidlami a s vianočným osvetlením slovenského výrobcu tradičných vianočných súprav HELIAND.


FILUX je značka v neustálom vývoji a zlepšovaní v oblasti energetickej účinnosti, ktorá sa špecializuje na LED osvetlenie,

a je súčasťou skupiny Fit-3 s viac ako 25-ročnými skúsenosťami a plným nasadením v sektore služieb. 

Vnútorné, vonkajšie a priemyselné osvetlenie okrem iného, špičkové technológie, osobné poradenstvo a nespornú kvalitu a konkurencieschopné ceny.


Dovážame a pod vlastnou značkou predáváme produkty svetelnej techniky - LED zdroje a svietidlá, technické a podhľadové svietidlá, svetelné zdroje a elektroinštalačný materiál. Sme čisto česká firma, ktorá bola založená začiatkom roku 2010 skusenými manažérmi s dlhoročnými a hlbokými znalosťami v obore svetelnej techniky a elektroinštalačného materiálu. 


GT LED Lighting je výrobcom, distribútorom a inštalatérom LED svietidiel. GT LED je súčasťou skupiny Green Plan Energy Group,

popredného poskytovateľa riešení v oblasti obnoviteľných a zelených energií v Maďarsku av regióne strednej Európy.


Pre náročnejšie prostredie pre priemyselné využitie!

       Od 3 do 5 rokov záruky. 


z


Lumines Lighting hliníkové profily sú ideálne montážne profily pre LED pásikov.

Svojim minimalistickým a moderným dizajnom môžu byť použité nielen ako osvetľovacie prvky, ale aj ako dekorácia.

Výber vhodnej zliatiny hliníka výrazne zlepšuje odvádzanie tepla produkovaného LED diódami a tým predlžuje životnosť LED pásov.


Perfand LED svietidlá, vedľa unikátny a moderný dizajn, sa vyznačujú energetickou účinnosťou - spájajú nízky príkon s vysokým svetelným výkonom, ktorý sa prenáša priamo do ochrany životného prostredia.


Za 24 ročnou značkou RÁBALUX stojí firemná skupina disponujúca so stabilným finančným zázemím a medzinárodnými prevádzkovými skúsenosťami. Popri lampových telesách, ktoré sú určené pre použitie pre obyvateľov, značka RÁBALUX je aj ohľadom klasických a energeticky úsporných svetelných zdrojoch synonymom spoľahlivosti a optimálneho pomeru cena-kvalita.


Spoločnosť VIKON, s.r.o. – veľkoobchod a maloobchod s elektroinštalačným materiálom a svietidlami pôsobí na trhu s elektroinštalačným materiálom od roku 1995.